Śniadanie warszawskie

Stowarzyszenie Grupa Studnia O. zaprasza na:

Śniadanie warszawskie
Jurta w Ogródzie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie
ul. Dobra 56/66

sobota, 26 kwietnia, godz. 10.00
wstęp wolny

Zapraszamy na śniadanie – wspólnie będziemy przechadzać się PoWiśle i Po Pradze, przywołując miejsca, zdarzenia, osoby, które tworzą charakter dwóch brzegów rzeki. Jak się bawili, jak ubierali, co lubili, a czego nie Prażanka i Powiślak?
W programie: opowieści (Jarek Kaczmarek i Gosia Litwinowicz) i muzyka (Jacek Hałas ze strasznymi balladami i Katarzyna Szurman z repertuarem najprawdziwiej warszawskim).
Pan Mieczysław Janiszewski, przewodnik warszawski opowie o tradycyjnych rozrywkach praskich i powiślańskich, pani Ewa Kobierska-Maciuszko, dyrektor BUWu – o tym jak ta niezwykła biblioteka wpisana jest w mapę Powiśla.
Dla wszystkich, rzecz jasna, menu warszawskie: pyzy, pączki, gorąca herbatka oraz różne niespodzianki serwowane przez Pawła Górskiego, mistrza kuchni.
“Śniadanie warszawskie” jest częścią większego “PoWiśle i po Pradze” organizowanego przez Instytut Kultury Polskiej UW, Stowarzyszenie Katedra Kultury oraz animatorów kultury z Wielkiej Brytanii (stowarzyszenie Laundry z Birmingham) oraz Spolek Richelieu z Pragi.

Po szczegóły zapraszamy na www.culturalanimation.com

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *