DZIECI Z WOSKU i inne opowieści z różnych stron świata

wscenao_plakat_dziecizwoskuW przededniu 11. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania „Grupa Studnia O.” zaprasza na spotkanie z opowieściami w ramach cyklu Warszawska Scena Opowieści, który odbywa się w gościnnych progach PROM-u Kultury Saska Kępa.

W niedzielę 13 listopada o godz. 13.00 zapraszamy na baśnie w wykonaniu Agnieszki Aysen-Kaim, Aleksandry Wielemborek i Jarka Kaczmarka. Gościem specjalnym spotkania będzie Aneta Cruz-Kąciak z Poznania. Oprawę muzyczną na etnicznych instrumentach zapewni Gwidon Cybulski.

 

Dzieci i rodzice będą mogli usłyszeć opowieści z różnych stron świata: bałkańską opowieść o Karakondżula i jeziorze, zniszczonym tylko dlatego, że było inne niż wszystkie; o małej Gynn z Londynu, która była wiercipiętą, rozrabiała i zamiast pisać na tablicy podrygiwała i chociaż strofowali ja wszyscy nauczyciele, to została słynnym choreografem; portugalską bajkę o żołnierzu, który nie mógł zrozumieć wojny; afrykańską baśń o dzieciach z wosku i meksykańską o wielkiej przyjaźni, która pomogła pokonać wszystkie przeszkody.

Niedziela, 13 listopada, godz. 13.00. PROM-u Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23

wstęp 10 zł.

Wydarzenie wspierane przez M.St.Warszawę

winieta-1

 

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *