LATAJĄCY KUFER

agnieszka-portret-2W niedzielę 29 listopada o godz. 13.00 kolejna odsłona cyklu Warszawskiej Sceny Opowieści w Promie Kultury Saska Kępa. Tym razem  Grupa Studnia O. zaprasza na spektakl „Latający kufer” w wykonaniu Agnieszki Ayşen Kaim, Alberta Kwiatkowskiego – opowiadanie i Marcina Zadroneckiego – muzyka.

Spektakl znalazł się także w programie 12. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Opowiadania (15-19 listopada, Instytut Teatralny im. Z, Raszewskiego w Warszawie). Zapraszamy zorganizowane grupy ze szkół podstawowych na spektakle we środę 15 listopada o godz. 10.00 i 11.30. szczegóły: https://festiwalopowiadania.org/category/dla-dzieci/

LATAJĄCY KUFER

Podróż nietypowym wehikułem zaczyna się od pustego kufra. który podczas spektaklu zapełnia się rozmaitymi opowieściami z tradycji Orientu. Przestrzeń historii zamienia się raz w komnatę księżniczki, a raz w plac targowy, gwarny i rozbrzmiewający muzyką. Spotykamy sprzedawców bajek, piosenek oraz gawędziarzy. Nie zabraknie wspólnego śpiewu, wykrzykiwania bazarowych okrzyków we wschodnich językach oraz trudnych zagadek.

Agnieszka Ayşen Kaim, Albert Kwiatkowski – narracja; Marcin Zadronecki – muzyka

Wydarzenie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat
/ bilety 10 zł /

Projekt wspierany przez M.St. Warszawę

WScenaO_plakat_LatajacyKufer_podglad

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *